ՀՀ Ազգային ժողովի նախագահ Արարատ Միրզոյանի գլխավորած պատվիրակությունը հոկտեմբերի 23-26-ը աշխատանքային այցով կլինի Ստրասբուրգում` մասնակցելու Եվրոպայի խորհրդի խորհրդարանական վեհաժողովի նախագահների եվրոպական համաժողովի աշխատանքներին:
Խորհրդարանի ղեկավարի գլխավորած պատվիրակության կազմում են ՀՀ ԱԺ արտաքին հարաբերությունների մշտական հանձնաժողովի նախագահ Ռուբեն Ռուբինյանը, ՀՀ ԱԺ պետական-իրավական հարցերի մշտական հանձնաժողովի նախագահ Վլադիմիր  Վարդանյանը եւ ՀՀ ԱԺ աշխատակազմի ղեկավար-գլխավոր քարտուղար Տիգրան Գալստյանը (հոկտեմբերի 22-26-ը ներառյալ):

On October 23-26, the delegation led by the President of the RA National Assembly Ararat Mirzoyan will be on a working visit to take part in the works of the European Conference of Presidents of Parliament of the Parliamentary Assembly of the Council of Europe (PACE).
The Chair of the RA NA Standing Committee on Foreign Relations Ruben Rubinyan, the Chair of the RA NA Standing Committee on State and Legal Affairs Vladimir Vardanyan and the RA NA Chief of Staff-Secretary General Tigran Galstyan (on October 22-26 including) are in the delegation led by the Head of the Parliament.